Aktuality

Aktuality

Súťaž vo varení halušiek 2024

Súťaž vo varení halušiek 2024 Zo 6. ročníka súťaže vo varení halušiek sme si odniesli krásne druhé (strieborné) miesto. Všetkým zúčastneným tímom sa podarili fantastické halušky. Porota v zložení Viceprimátora mesta Púchov a zo zamestnankýň TSK z odd. sociálnej pomoci mali veru ťažkú úlohu vybrať tie najlepšie halušky.

Poďakovanie 20.5.2024

Chceli by sme vyjadriť našu vďaku pánovi Urbanovi za jeho veľmi pekné poďakovanie, ktoré nám bolo doručené za aktivitu "pečenie zemiakových placiek" dňa 16. mája 2024. Vaše slová podpory a ocenenia sú pre nás veľkou motiváciou.

Stavanie Mája 2024

Každoročne oslavujeme stavanie Mája v našom Chmelinci. Tento rok sme príchod jari oslávili 2.5 o 15 hodine.

Poďakovanie 28.4.2024

Poďakovanie 28.4.2024 Poďakovanie od príbuzných

Stavanie Mája - pozvánka

Ako každý rok, aj tento si v našom centre sociálnych služieb postavíme Máj, aby sme si uctili príchod jari a oslávili lásku.

2% z dane z príjmu

2% z dane z príjmu Darujte 2% z dane z príjmu. Naše občianske združenie " OZ ŠŤASTNÝ ŽIVOT v Púchove“ vzniklo pri sociálnom zariadení CSS - Chmelinec v Púchove. Organizácia OZ Šťastný Život v Púchove je nezisková organizácia. Poslaním občianskeho združenia je presadzovať záujmy a uspokojovať potreby starších ľudí.

Oslava MDŽ

Oslava MDŽ V piatok 8. marca sme si v našom Centre sociálnych služieb Chmelinec pripomenuli oslavy Medzinárodného dňa žien. Naši páni - klienti chodili po izbách a kanceláriách aby obdarovali všetky ženy, ktoré pracujú alebo žijú v centre.

Fašiangová zábava

Fašiangová zábava 13.2.2023 sa konala v našej jedálni Fašiangová zábava, ktorú sme si spoločne pripravili. Do tanca nám zahrala skupina DUOMINIMAX. Všetkým sa veľmi páčilo, mali sme občerstvenie, zatancovali sme si v maskách, ktoré sme si vybrali alebo vyrobili v našich dielničkách a na koniec nechýbala ani tombola, v ktorej si každý niečo vylosoval.

Oceňovanie pracovníkov na TSK

Oceňovanie pracovníkov na TSK Za vynikajúcu prácu bola Evka Bajzová nominovaná na ocenenie našou pani riaditeľkou Ing. Jankovičovou. Cieľom ceny je oceniť a podporiť kvalitnú a inovatívnu prácu v sociálnych službách, ktorá prispieva k zlepšeniu kvality života ľudí v núdzi.

Poďakovania

Poďakovania Poďakovania od Vás ..........

<< < 1 2 3 4 5 > >>